Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Broussonetia papyrifera
Local name: Papiermoerbei

Een heel interessante grote struik tot kleine boom met fraaie, diep op verschillende manieren ingesneden bladeren. De bloemen zijn niet zeer opvallend, maar erg mooi als je wat beter kijkt. Kleine, kogelronde katjes met lange licht roze haartjes. Te meer opvallend zijn de ronde oranje vruchten. Deze bestaan uit vele kleine, zoete steenvruchtjes die aan elkaar verbonden een grote vrucht blijken te zijn.

Broussonetia papyrifera
Broussonetia papyrifera
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Moraceae

Origine:
Oost Azië, China

Height:
3 - 7 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Augustus - September

30-40 cm C3
€ 14,95