Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Broussonetia papyrifera 'Golden Shadow'
Local name: Papiermoerbei

Er zijn weinig planten met zulk prachtig geel blad wat zelden in de volle zon verbrandt. Hij kan dus uitstekend op een zonnige plek, of in de halfschaduw, de standplaats in de tuin werkelijk doen oplichten!

Momenteel niet op voorraad


Broussonetia papyrifera 'Golden Shadow'
Broussonetia papyrifera 'Golden Shadow'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Moraceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Roza

Foliage colour:
Goudgeel

Flowering Time:
Augustus - September

20-30 cm C2
€ 17,50

50-60 cm KL
€ 37,50