Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Betula nana 'Golden Treasure'
Local name: Berk

Deze geelbladige, bladverliezende berk is geschikt voor de kleinere tuin. De groei is traag en compact.

Betula nana 'Golden Treasure'
Betula nana 'Golden Treasure'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 2
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Height:
1 - 1,5 m

Foliage colour:
Geel

40-50 cm C3
€ 13,50

50-60 cm C4
€ 14,95