Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Betula megrelica
Local name: Berk

Zeldzame berk uit het kaukasusgebergte die niet hoger wordt dan ca. 3 meter. De takken zijn licht bruingeel en de herfstkleur is geel.

Momenteel niet op voorraad


Betula megrelica
Betula megrelica
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 3
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Origine:
Georgië

Height:
2 - 3 M

Foliage colour:
Groen

20-25 cm C2
€ 12,75