Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Betula lenta uber
Local name: Berk

Kleine en slanke boom met bijna ronde bladeren en een mooie gladde wat gestreepte bast. Een elegante verschijning die vanwege zijn langzame en slanke groeiwijze ook voor de kleine tuin geschikt is. Een mooie, goudgele herfstkleur die mooi afsteekt tegen de donkere takjes draagt ook in het najaar bij aan de versiering van de tuin. Leuke bijkomstigheid is dat als je de bast aan krast of over het blad wrijft er een speciale, op "tijgerbalsem' gelijkende, geur vrijkomt.

Betula lenta uber
Betula lenta uber

Betula lenta uber
Betula lenta uber
Betula lenta uber
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 3
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Origine:
Verenigde Staten

Height:
6 - 10 m

Flowering colour:
Groen, geel

Flowering Time:
Maart - April

50-60 cm C2
€ 9,95