Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Betula grossa (WC-Japan)
Local name: Berk

Een bladverlissende boom met fris groen blad en apart diep gegroefde bast. In de natuur kan deze boom tot 25 meter hoog worden.

Betula grossa (WC-Japan)
Betula grossa (WC-Japan)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Origine:
Japan

Height:
10 m

40-50 cm C2
€ 9,95

150-175 cm C10
€ 27,50