Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Betula chichibuensis
Local name: Berk

Een zeldzame berk met mooi generfd blad en afschilferende, bruin gemarmerde bast. Dit kleine boompje groeit langzaam en meestal struikvormig, maar kan wel na een aantal jaren een hoogte van circa 3 meter bereiken.

Betula chichibuensis
Betula chichibuensis

Betula chichibuensis
Betula chichibuensis
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Origine:
Japan

Height:
3m

Flowering colour:
Geel, groen

Flowering Time:
Maart - April

60-80 cm KL
€ 24,95

125-150 cm KL
€ 39,95