Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Berberis thunbergii 'Maria'
Local name: Zuurbes

Opvallend gele en klein blijvende Zuurbes met prachtige oranje herfstkleur. Volledig winterhard en goed geschikt voor een plekje in de halve schaduw of een voldoende vochtige plek in de zon. Heel leuk ook in combinatie met andere gekleurde bladeren. Bij voorbeeld met het donker rode blad van Physocarpus opulifolius 'Tiny Wine', die ook niet veel hoger wordt dan de Berberis.

Berberis thunbergii 'Maria'
Berberis thunbergii 'Maria'

Berberis thunbergii 'Maria'
Berberis thunbergii 'Maria'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Berberidaceae

Height:
1 m

Foliage colour:
Geel

20-30 cm C2
€ 4,50