Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Berberis temolaica
Local name: Zuurbes

Zeer bijzondere, en ons inziens één van de mooiste Berberis, met rechtop groeiende, iets overhangende takken. De jonge takken en bladeren zijn opvallend blauwgrijs. Bloemen zijn zachtgeel in het voorjaar en de eironde bessen rood.

Berberis temolaica
Berberis temolaica

Berberis temolaica
Berberis temolaica
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7-8
Zone kaart

Family:
Berberidaceae

Origine:
Zuid-oost Tibet

Height:
2.00 - 3.00 m

Flowering colour:
Zachtgeel

Foliage colour:
Opvallend blauwgrijs

Flowering Time:
April - April

40-50 cm C3
€ 17,50