Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Berberis insignis var. insignis
Local name: Zuurbes

Semi-Groenblijvende struik met langwerpige, opvallende bladeren met bijzonder lange stekels op de takken en bladranden. Mooie oranjerode herfstkleur.

Berberis insignis var. insignis
Berberis insignis var. insignis
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Berberidaceae

Origine:
Sikkim

Height:
1 - 1,5 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
April - Mei

30-40 cm C1.5
€ 14,95