Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Aucuba japonica 'Longifolia'
Local name: Broodboom

Mooie wintergroene struik met langwerpige, smalle, glanzende bladeren. Deze plant is goed winterhard en kan goed op een schaduwrijke plek in de tuin. In het najaar verschijnen de opvallende rode bessen.

Aucuba japonica 'Longifolia'
Aucuba japonica 'Longifolia'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
1,5 - 2,5 m

Flowering colour:
Paars

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
April - Mei

25-30 cm KL
€ 10,50