Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Asimina triloba
Local name: Paw Paw, Prairiebanaan

De vruchten van deze plant smaken een beetje naar mango-banaan. Helaas zijn de genetische verschillen groot en is er vaker meer dan één plant nodig voor de kruisbestuiving. Het komt zelden voor dat aan solitaire planten van de soort vruchten komen. Vooral in de Verenigde Staten zijn er rassen ontwikkeld die wel zelfbestuivend zijn. De bloemen zijn roodbruin en bijzonder te noemen en verschijnen aan de kale takken in het voorjaar. De grote, lange bladeren verkleuren goudgeel in de herfst.

Asimina triloba
Asimina triloba

Asimina triloba
Asimina triloba
Asimina triloba
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Annonaceae

Origine:
Zuidoost Noord-Amerika

Height:
3 - 8 m

Flowering colour:
Roodbruin

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Mei - Mei

30-40 cm C3
€ 14,95