Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Aronia melanocarpa 'Hugin'
Local name: Appelbes

Gemakkelijke, rijk bloeiende heester met al vroeg in het jaar (vaak al in augustus) volop eetbare, zwarte vruchten. Krijgt ook een prachtige dieprode herfstkleur.

Aronia melanocarpa 'Hugin'
Aronia melanocarpa 'Hugin'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

30-40 cm C3
€ 8,00