Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Argyrocytisus battandieri
Local name: Marokaanse Brem

Ondanks zijn herkomst kan deze brem, met zijn zacht viltig, zilverachtige blad, goed op een beschutte plek in de tuin. De bloemen zijn geel en geuren heerlijk naar ananas.

Argyrocytisus battandieri
Argyrocytisus battandieri

Argyrocytisus battandieri
Argyrocytisus battandieri
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
Marokko

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Grijsblauw

Flowering Time:
Juni - Augustus

40-60 cm C3
€ 12,50