Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Arbutus unedo 'Quercifolia'
Local name: Aardbeienboom

Groenblijvende struik met gelobd blad, als op een Eikenblad gelijkend. Een beschutte plaats is gewenst, vooral tegen de schrale en koude winterwind. De oranjerode vruchten die pas laat in het jaar verschijnen, vaak tegelijkertijd met de bloei, zijn eetbaar.

Arbutus unedo 'Quercifolia'
Arbutus unedo 'Quercifolia'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Ericaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Witroze

Foliage colour:
Groen (Wintergroen)

Flowering Time:
September - Oktober

40-50 cm C3
€ 15,50