Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Arbutus unedo 'Compacta'
Local name: Aarbeienboom

Groenblijvende struik met opvallend mooi blad, stam, bloem en vrucht. Deze cultivar groeit compacter dan de soort en word niet hoger dan 2 meter. De oranjerode vruchten, die tegelijkertijd met de bloei verschijnen, geven een zeer decoratief beeld en zijn bovendien ook nog eetbaar. Een beschutte plaats is gewenst, vooral tegen de schrale en koude winterwind. Zodra de struik op zijn plek gevestigd is, is hij goed droogte tolerant.

Arbutus unedo 'Compacta'
Arbutus unedo 'Compacta'

Arbutus unedo 'Compacta'
Arbutus unedo 'Compacta'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Ericaceae

Height:
2m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Wintergroen

Flowering Time:
Augustus - Oktober

30-40 cm C2
€ 14,75