Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Arbutus 'Marina'
Local name: Aardbeienboom

Deze groenblijvende Arbutus staat bekend om zijn uitzonderlijk mooie stam en rijke bloei met lange, helder roze bloem trosjes. De oranjerode vruchten, die tegelijkertijd met de bloei verschijnen, geven een zeer decoratief beeld en zijn bovendien ook nog eetbaar. Een beschutte plaats is gewenst, vooral tegen de schrale en koude winterwind. Zodra de struik op zijn plek gevestigd is, is hij goed droogte tolerant.

Arbutus 'Marina'
Arbutus 'Marina'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Ericaceae

Height:
2 - 4m

Flowering colour:
helder roze

Foliage colour:
Wintergroen

Flowering Time:
Augustus - Oktober

40-50 cm C2
€ 22,00