Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Aralia elata 'Silver Umbrella'
Local name: Duivelswandelstok

Mooie decoratieve struik met grote, samengestelde witbonte bladeren. Helaas is hij moeilijk te vermeerderen en daarom redelijk zeldzaam.

Aralia elata 'Silver Umbrella'
Aralia elata 'Silver Umbrella'

Aralia elata 'Silver Umbrella'
Aralia elata 'Silver Umbrella'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Araliaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Witbont

Flowering Time:
Augustus - September

40-50 cm C5
€ 44,00