Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Amelanchier alnifolia 'Obelisk'
Local name: Krentenboompje

Deze krent heeft een smalle, zuilvormige habitus en is goed geschikt voor een heg. Vooral het donkere hout en de witte bloemen in april geven een mooi contrast. De herfstkleur is oranjerood.

Amelanchier alnifolia 'Obelisk'
Amelanchier alnifolia 'Obelisk'

Amelanchier alnifolia 'Obelisk'
Amelanchier alnifolia 'Obelisk'
Amelanchier alnifolia 'Obelisk'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
3 - 6 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
April - Mei

125-150 cm C10
€ 27,50