Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Alnus incana 'Pendula'
Local name: Els

Kleinblijvende treurels met mooie vorm. De stam kleurt oranjebruin in de winter.

Alnus incana 'Pendula'
Alnus incana 'Pendula'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 3
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Height:
5 - 8 m

Flowering colour:
Oranje en paars

Flowering Time:
Maart - April

80-100 cm C1.3
€ 14,95