Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Alnus glutinosa 'Aurea'
Local name: Els, Goudels

Het goudgele blad is vooral in het voorjaar van grote sierwaarde. Het blad verkleurd later in de zomer naar lichtgroen. Vanaf september verschijnen de elzenproppen die vaak lang aan de boom blijven en goed afsteken tegen de geeloranje bast.

Alnus glutinosa 'Aurea'
Alnus glutinosa 'Aurea'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 3
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Height:
5 - 10 m

Flowering colour:
Geelgroen

Foliage colour:
Geel-lichtgroen

Flowering Time:
Februari - Maart

175-200 cm KL
€ 29,95