Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Alnus firma
Local name: Els

Deze uit Japan komende Els groeit uit tot een kleine boom en heeft mooi ogend, frisgroen blad wat diep generfd is.

Alnus firma
Alnus firma

Alnus firma
Alnus firma
Alnus firma
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Betulaceae

Origine:
Japan

Height:
4 - 5 m

Flowering colour:
Geelgroen

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Maart - Maart

125-150 cm C3
€ 19,95