Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Albizia julibrissin 'Summer Chocolate'
Local name: Perzische slaapboom, Zijdeboom

Een tropische en exotische verschijning in elke tuin die een stukje Middellandszeegebied creëert. De aparte combinatie van het donkere blad en de roze fijne bloemetjes is uitgezocht mooi en bijzonder. Mits geplant op een zonnige plek of een beetje in de halve schaduw, waar het goed gedraineerd is, klaart deze boom onze winters prima. Het beste is toch om de plant de eerste jaren een beetje af te dekken in de winter en eventueel op een licht beschermde plek te planten.

Albizia julibrissin 'Summer Chocolate'
Albizia julibrissin 'Summer Chocolate'

Albizia julibrissin 'Summer Chocolate'
Albizia julibrissin 'Summer Chocolate'
Albizia julibrissin 'Summer Chocolate'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Mimosaceae

Height:
3 - 4 m

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
paars

Flowering Time:
Juli - Augustus

30-40 cm C3
€ 12,50