Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Albizia julibrissin 'Boubri' (Ombrella)
Local name: Perzische slaapboom, Zijdeboom

Een tropische verschijning in elke tuin die een stukje Middellandszeegebied creëert. Mits geplant op een zonnige plek, waar het goed gedraineerd is, trotseert deze meer winterharde selectie van de uit China tot Iran afkomstige Albizia julibrissin onze winters prima. De bloemen geuren lekker.

Albizia julibrissin 'Boubri' (Ombrella)
Albizia julibrissin 'Boubri' (Ombrella)

Albizia julibrissin 'Boubri' (Ombrella)
Albizia julibrissin 'Boubri' (Ombrella)
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Mimosaceae

Height:
5 - 8 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juli - Augustus

60-100 cm KL
€ 22,50

8-10 HO KL
€ 165,00