Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Ailanthus altissima 'Purple Dragon'
Local name: Hemelboom

Kleine, elegante boom met oranjerood uitlopende, lange geveerde bladeren die later roodbruin verkleuren. De geelgroen-crème bloemen staan in mei-juni/juli in kleine rechtopstaande pluimen te pronken.

Ailanthus altissima 'Purple Dragon'
Ailanthus altissima 'Purple Dragon'

Ailanthus altissima 'Purple Dragon'
Ailanthus altissima 'Purple Dragon'
Ailanthus altissima 'Purple Dragon'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Simaroubaceae

Height:
4.00 - 8.00 m

Flowering colour:
Crème-geelgroen

Foliage colour:
Roodbruin

Flowering Time:
Mei - Juni

30-40 cm C3
€ 10,00