Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Aesculus parviflora
Local name: Paardenkastanje

Grote, zomerbloeiende struikkastanje die breder dan hoog wordt. De herfstkleur is prachtig goudgeel.

Aesculus parviflora
Aesculus parviflora

Aesculus parviflora
Aesculus parviflora
Aesculus parviflora
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hippocastanaceae

Origine:
Zuid-Oost Verenigde Staten

Height:
2.5 - 3.5 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juli - Augustus

60-80 cm KL
€ 17,50

80-100 cm KL
€ 24,50