Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Aesculus neglecta 'Erythroblastos'
Local name: Paardenkastanje

Vooral in het oog springend is het jonge blad van deze kleinblijvende kastanje, wat prachtig zalmoranje is. Later in het seizoen verkleurd het blad naar lichtgroen.

Aesculus neglecta 'Erythroblastos'
Aesculus neglecta 'Erythroblastos'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hippocastanaceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Geelrood

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C2
€ 11,50