Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Aesculus indica 'Sydney Pearce'
Local name: Paardenkastanje

Een zeer rijkbloeiende selectie van Aesculus indica die na aanplant traag groeit maar eenmaal gevestigd uitgroeit tot een majestueuze boom.
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7 - 8
Zone kaart

Family:
Hippocastanaceae

Height:
10 - 15 m

Flowering colour:
Roze met geel

Flowering Time:
Mei - Juni

40-50 cm KL
€ 18,50

60-80 cm KL
€ 25,00