Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Aesculus californica 'Blue Haze'
Local name: Paardenkastanje

Deze Kastanje houdt van een warme, enigszins beschutte, goed doorlatende standplaats. De bloei is spectaculair met veel opstaande wit-lichtroze bloemen die heerlijk geuren.

Momenteel niet op voorraad


Aesculus californica 'Blue Haze'
Aesculus californica 'Blue Haze'

Aesculus californica 'Blue Haze'
Aesculus californica 'Blue Haze'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Hippocastanaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm KL
€ 19,95