Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer triflorum
Local name: Esdoorn

Deze esdoorn groeit uit tot een klein blijvende boom en krijgt een mooie stam. De herfstkleur behoort tot één van de mooiste, vlammend oranjerood. Goed winterhard.

Acer triflorum
Acer triflorum

Acer triflorum
Acer triflorum
Acer triflorum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Oost Azië

Height:
5 - 8 m

Flowering colour:
Groengeel

Flowering Time:
April - April

50-60 cm KL
€ 18,70

100-125 cm KL
€ 29,95

125-150 cm KL
€ 52,50

250-300 cm KL
€ 75,00