Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer tegmentosum
Local name: Esdoorn, Slangenhuidesdoorn

Naar onze mening één van de mooiste slangenhuidesdoorns met lichtgroene bladeren in de zomer die in de herfst goudgeel verkleuren. De bast van de stam en takken is zilver-witgrijs en biedt dus vooral in de winter veel sierwaarde. Goed winterhard.

Acer tegmentosum
Acer tegmentosum

Acer tegmentosum
Acer tegmentosum
Acer tegmentosum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Oost Rusland, China en Korea

Height:
5 - 8 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Mei - Mei

100-125 cm KL
€ 27,50