Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer shirasawanum 'Aureum'
Local name: Esdoorn

Deze esdoorn is vanwege de trage groei uitermate geschikt voor de kleinere tuin of op het balkon. Op een plekje in de halfschaduw gedijd hij het beste. Het blad is geel en verkleurd enigszins oranjegeel in de herfst. Goed winterhard.

Acer shirasawanum 'Aureum'
Acer shirasawanum 'Aureum'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
1.5 - 3 m

Foliage colour:
Geel

Flowering Time:
April - Mei

25-30 cm KL
€ 24,50

30-40 cm KL
€ 27,50

60-80 cm KL
€ 35,00