Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Acer saccharum
Local name: Suikeresdoorn

Deze boom wordt in Noord Amerika gebruikt voor de suikerproductie. Vooral de roodoranje herfstkleur is prachtig. De suikeresdoorn is geschikt voor elke goed doorlatende grond.

Acer saccharum
Acer saccharum
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Oostelijk deel van de Verenigde Staten, Canada

Height:
7 - 15 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
April - April

150-175 cm KL
€ 37,50