Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer rufinerve 'Winter Gold'
Local name: Esdoorn

De Acer rufinerve wordt in de volksmond ook wel streepjesbastesdoorn of slangenhuidesdoorn genoemd. De 'Winter Gold' heeft een goudgele bast met witte verticale streepjes wat in de winter een spectaculair plaatje biedt. Het blad is groen wat in de herfst verkleurd naar geeloranje. Goed winterhard.

Acer rufinerve 'Winter Gold'
Acer rufinerve 'Winter Gold'

Acer rufinerve 'Winter Gold'
Acer rufinerve 'Winter Gold'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm KL
€ 27,50