Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer pensylvanicum 'Erythrocladum'
Local name: Esdoorn

Een beperkt leverbare esdoorn omdat hij niet zo makkelijk te kweken is. Eenmaal in de tuin is het een plaatje! Vooral in de herfst als het blad goudgeel verkleurd en in de winter wanneer de roodgele bast goed opvalt.

Acer pensylvanicum 'Erythrocladum'
Acer pensylvanicum 'Erythrocladum'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm C3
€ 35,00