Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer palmatum 'Red Pygmy'
Local name: Esdoorn

De bladeren van deze Japanse esdoorn zijn smal en langwerpig en roodbruin van kleur. De struik wordt gekenmerkt als zogenaamde dwergstruik en is dus geschikt voor de kleinere tuin of voor op het balkon. Mooie oranje herfstkleur. Goed winterhard.

Acer palmatum 'Red Pygmy'
Acer palmatum 'Red Pygmy'

Acer palmatum 'Red Pygmy'
Acer palmatum 'Red Pygmy'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
1.5 - 1.8 m

Flowering colour:
Roodpaars

Flowering Time:
April - Mei

40-50 cm KL
€ 25,00