Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer palmatum 'Orange Dream'
Local name: Esdoorn

Japanse esdoorn met geelgroen blad. Loopt in het voorjaar helder geel uit en verkleurd in de herfst naar prachtige oranjegele nuances. Goed winterhard.

Acer palmatum 'Orange Dream'
Acer palmatum 'Orange Dream'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
April - Mei

40-60 cm C3
€ 17,50