Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer palmatum 'Hupp's Red Willow'
Local name: Esdoorn

Stijlvolle, zuilvormige esdoorn. De bladeren zijn dieprood en opvallend rechtlijnig ingesneden. Goed winterhard.

Acer palmatum 'Hupp's Red Willow'
Acer palmatum 'Hupp's Red Willow'

Acer palmatum 'Hupp's Red Willow'
Acer palmatum 'Hupp's Red Willow'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm KL
€ 26,50