Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Acer palmatum 'Emerald Lace'
Local name: Esdoorn

Een prachtige Japanse esdoorn met lange, ranke takken die goed te leiden zijn. Het langwerpige, diep ingesneden blad is frisgroen en verkleurd in de herfst opvallend burgundyrood naar oranje. Goed winterhard.

Acer palmatum 'Emerald Lace'
Acer palmatum 'Emerald Lace'

Acer palmatum 'Emerald Lace'
Acer palmatum 'Emerald Lace'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Groengeel

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm C5
€ 26,00