Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer palmatum 'Corallinum'
Local name: Esdoorn

Vooral in het voorjaar met het uitlopen van het rozerode blad en in de herfst als het blad diep rozerood verkleurd, een echte blikvanger in de tuin. De takken zijn rank en licht overhangend. Goed winterhard.

Acer palmatum 'Corallinum'
Acer palmatum 'Corallinum'

Acer palmatum 'Corallinum'
Acer palmatum 'Corallinum'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
1.5 - 2.5 m

Flowering colour:
Paarsrood

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm C5
€ 27,50