Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer palmatum 'Asahi-zuru'
Local name: (Japanse)Esdoorn

Bontbladige esdoorn waarvan ook de twijgen witbont zijn. De rode bloemen zijn zoals bij de meeste Japanse esdoorns niet opvallend maar voor het oplettende oog zeker de moeite waard. De bonte bladeren geven een mooie herfstverkleuring en in de winter verkleuren de takken oranjerood.

Acer palmatum 'Asahi-zuru'
Acer palmatum 'Asahi-zuru'

Acer palmatum 'Asahi-zuru'
Acer palmatum 'Asahi-zuru'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
2.50 - 4.50 m

Flowering colour:
Rood

Foliage colour:
Witbont

Flowering Time:
Mei - Mei

50-60 cm C5
€ 19,95