Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer japonicum 'Vitifolium'
Local name: Esdoorn

Deze Japanse esdoorn heeft één van de mooiste herfstkleuren (vinden wij)! Uiteindelijk kan het een middelgrote boom van 6 - 8 meter worden, maar daarvoor is best wat geduld nodig. Goed winterhard.

Acer japonicum 'Vitifolium'
Acer japonicum 'Vitifolium'

Acer japonicum 'Vitifolium'
Acer japonicum 'Vitifolium'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
roodgroen

Flowering Time:
April - Mei

80-100 cm C7.5
€ 32,50

100-125 cm C12
€ 39,50