Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer japonicum 'Green Cascade'
Local name: Esdoorn

Elegante struik met mooi, diep en fijn ingesneden blad met stralende oranje herfstkleur. De winterhardheid is goed.

Acer japonicum 'Green Cascade'
Acer japonicum 'Green Cascade'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Esdoorn

Height:
1.5 m

Flowering colour:
Roodgroen

Flowering Time:
April - Mei

30-40 cm KL
€ 25,00