Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer japonicum 'Aconitifolium'
Local name: Esdoorn

Langzaam groeiende struik die voor de duurzame tuinierder kan uitgroeien tot soms wel 8 meter. De bladeren zijn mooi, diep ingesneden en verkleuren in de herfst diep oranjerood.

Acer japonicum 'Aconitifolium'
Acer japonicum 'Aconitifolium'

Acer japonicum 'Aconitifolium'
Acer japonicum 'Aconitifolium'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Roodgroen

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm KL
€ 37,50