Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer griseum
Local name: Esdoorn

Grote struik tot kleine, meerstammige boom met als grootste sierwaarde de afschilferende kaneelbruine bast. Het blad verkleurd in de herfst naar prachtig oranjerood. Goed winterhard.

Acer griseum
Acer griseum

Acer griseum
Acer griseum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Centraal China

Height:
4 - 8 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm KL
€ 19,95

125-150 cm KL
€ 27,50