Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Acer davidii
Local name: Chinese esdoorn, Davids esdoorn

Vanwege zijn opvallend gestreepte bast wordt deze esdoorn ook wel 'slangenhuidesdoorn' genoemd. De jonge twijgen zijn purperrood wat samen met de bast in de winter mooie sierwaarde heeft. De winterhard is goed.

Acer davidii
Acer davidii

Acer davidii
Acer davidii
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5 - 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Centraal China

Height:
8 - 12 m

Flowering colour:
Lichtgeel

Flowering Time:
Mei - Mei

150-175 cm KL
€ 27,50

250-300 cm KL
€ 45,00