Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer conspicuum 'Silver Vein'
Local name: Esdoorn, Slangenhuidesdoorn

Goed groeiende esdoorn met mooie bast. Vooral in de winter opvallend, wanneer de verticale witte strepen op de bast goed zichtbaar zijn. De winterhardheid is prima.

Acer conspicuum 'Silver Vein'
Acer conspicuum 'Silver Vein'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
6 - 10 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
April - Mei

50-60 cm C5
€ 21,50