Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer conspicuum 'Phoenix'
Local name: Esdoorn, Slangenhuidesdoorn

Opvallend, helder oranjerode takken in de winter. Goed winterhard.



Acer conspicuum 'Phoenix'
Acer conspicuum 'Phoenix'

Acer conspicuum 'Phoenix'
Acer conspicuum 'Phoenix'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
Mei - Mei

50-60 cm C5
€ 21,50

80-100 cm KL
€ 29,95