Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer circinatum
Local name: Esdoorn

Zeer winterharde, kleine boom of flinke struik met mooie herfstkleur. Het jonge blad is geelgroen.

Acer circinatum
Acer circinatum
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Noord Amerika

Height:
3 m

Flowering colour:
donkerrood met wit

Flowering Time:
Mei

50-60 cm KL
€ 17,50