Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer cappadocicum 'Aureum'
Local name: Esdoorn

Bladverliezende boom met bij het uitlopen purperrood blad wat later geel verkleurd. Volledig winterhard. De herfstkleur is opvallend donkergeel.

Acer cappadocicum 'Aureum'
Acer cappadocicum 'Aureum'

Acer cappadocicum 'Aureum'
Acer cappadocicum 'Aureum'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Azië

Height:
10 m

Flowering colour:
Geel blad

60-80 cm C4
€ 14,95

250-275 cm KL
€ 49,50